Misja Relax-Taxi

Misją Relax Taxi jest umożliwienie i ułatwienie komfortowego oraz sprawnego przewozu osób, a także sprawienie, że nawet najkrótsza podróż może być przyjemna i wygodna. Każdego dnia realizujemy nasz cel dostarczając usługi o najwyższym standardzie. Dokładamy wszelkich starań, żeby przejazdy z naszą korporacją były dla Państwa wygodą. Dbamy o bezpieczeństwo, punktualność i szybką realizację zleceń. Jesteśmy też elastyczni i bez problemu dopasowujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb.

Przejazdy miejskimi lokalnymi taksówkami zawsze powinny być przyjemnością. Niekiedy jakość i standard usługi odbiegają jednak od najgorszych standardów krajów trzeciego świata. Nasza firma od kilku lat wprowadza na rynek wyższy poziom usług, które są doceniane przez klientów, a także duże i małe przedsiębiorstwa. Cieszy nas fakt, że dzięki nam rynek usług taxi we Wrocławiu nie jest już post komunistycznym narzucaniem słabych jakościowo taksówek w normalnej cenie. Teraz można mieć fajne taxi, postawione pod drzwi domu, tanio i korzystnie w naprawdę uczciwej cenie i miłym kierowcą.

Nie rzadko będąc na zakupach, zapominamy o drobnych rzeczach które wylecą nam z głowy, a bez których ciężko później dokończyć wieczór. Zdarza się także niespodziewany gość lub rodzina z niezapowiedzianą wizytą. Co wtedy zrobić ? Tu przychodzi z rozwiązaniem nasza firma Relax Taxi to nie tylko przewozy osób, drobne zakupy takiej jak chipsy, wódka, whiskey czy papierosy to także popularna usługa. W ramach usługi ‘’małe zakupy” także zaliczamy odebranie kwiatów z kwiaciarni, dowóz porannej prasy i innych podobnych szybkich usług takich jak np. dostarczenie pilnego listu. Bywa i tak, że budzimy się rano, na zewnątrz pada, zimno i wieje…Nie chce nam się wychodzić z domu, a potrzebujemy papierosów czy innych drobnych rzeczy ze sklepu, wtedy przypominamy sobie o naszej firmie i o tym, że dostarczymy wszystko za drobną opłatą.

Wybierasz się w dalszą podróż i zamierzasz ze sobą zabrać nieco bagażu, ale nie masz czym się dostać na lotnisko ? Relax Taxi w tym wypadku jest świetnym rozwiązaniem, my pomożemy Ci bardzo szybko przetransportować Twoje walizki na lotnisko. Jest możliwość zabrania ze sobą większej ilości rzeczy po wcześniejszym uprzedzeniu.