Witaj!

Witamy na stronie internetowej Relax Taxi. Od wielu lat dbamy o komfort podróży i szybki transport osobowy mieszkańców Wrocławia i okolic. Oferujemy kompleksowe usługi taksówkarskie. Do Twojej dyspozycji oddajemy wygodne taksówki, w których czas upłynie przyjemnie i bezstresowo. Nasi wykwalifikowani kierowcy dbają o podróż klientów przez całą dobę. Zapewniamy komfortowy dojazd i przewóz rzeczy w każde miejsce w Polsce i zagranicą.

Wystarczy do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, żeby zamówić taksówkę z wykwalifikowanym kierowcą. Gwarantujemy najniższe ceny w okolicy za bezpieczny i szybki przejazd. Nasi kierowcy są świetnie zorientowani we Wrocławiu i okolicach. Dodatkowo są wspomagani przez nowoczesne systemy nawigacyjne GPS, dzięki czemu bez trudu trafią w wyznaczone miejsce. Nasza firma taksówkarska oferuje przewóz osób i transport rzeczy na terenie Wrocławia,  a także na terenie całej Polski. Gwarantujemy bezpłatny dojazd do klienta

Jakie słowa przychodzą Ci na myśl pod hasłem “taksówka”. Jeśli szybko uczciwie i wygodnie to myślisz o taksówkach z Relax Taxi !
Naszą siłą są ludzie pracujący w firmie. Załogę tworzą zgrani i doświadczeni kierowcy, którzy często wprowadzają do firmy swoje zaangażowanie i energię.
Na bieżąco szkolimy oraz motywujemy do rozwoju, promujemy systematyczną wymianę samochodów na niezawodne i nowsze konstrukcyjnie modele zapewniające bezpieczeństwo i komfort podróżowania.
Jesteśmy punktualni, dyskretni i wiarygodni w wykonywaniu wszelkich zleceń i zamówień.
Nasi klienci to ludzie, dla których jakość i sprawność obsługi jest najważniejsza, dlatego my rewanżujemy się jeszcze lepszą obsługą.

Podróżując własnym samochodem może Ci się przytrafić nieprzewidywalne zdarzenie, wtedy możesz liczyć na naszą pomoc. Jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie i pomóc przy drobnej naprawie, a jeżeli zajdzie konieczność to odholować samochód do warsztatu .
Bywają też chwile, gdy bawisz się w doborowym towarzystwie, a na stole i w lodówce pusto.
Zadzwoń po nas, a dokonamy dla Ciebie drobnych zakupów i dostarczymy pod wskazany adres.

Denerwuje Cię długie oczekiwanie na taxi ? Potrzebujesz w krótkim czasie dostać się na miejsce ?
Nie przejmuj się ! My mamy na to niezawodny sposób. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy wszystkie skróty we Wrocławiu tak abyś mógł szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Potrzebujesz odrobinę prywatności ? My jesteśmy w stanie Ci ją zapewnić. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Wsiądź do wygodnego samochodu i zrelaksuj się w miłej atmosferze, a my zajmiemy się resztą. Pozwól sobie na chwilę odpoczynku !